Vertel ons wat je nodig hebt
en we helpen je verder

Laat ons je wensen weten

Telefoon
06 122 902 20

Email
info@scribbly.net

Postadres
Postbus 672, 1780 AR Den Helder

KvK
52478734

BTW
NL002089916B02

Vestigingsadres

Wij hebben geen vestiging, winkel of showroom maar werken vanuit kantoor aan huis.
Bezoek enkel op afspraak!

Overzicht van veelgestelde vragen

Wij richten ons voornamelijk op de particulieren, midden- en klein bedrijf. Wij staan open voor grotere bedrijven en projecten, echter in overleg.

Wij streven ernaar om aanvragen binnen 24 uur te behandelen. Voor problemen of storingen zijn wij telefonisch bereikbaar en kunnen we de opties bespreken voor het verhelpen ervan.

Wij richten ons voornamelijk op de particulieren, midden- en klein bedrijf. Wij staan open voor grotere bedrijven en projecten, echter in overleg.

Dit kan zeker. Wij vinden het leuk om een project af te ronden of producten te leveren maar voor een langere levensduur vinden wij het belangrijk om ook deze service te bieden en onderhoud uit te voeren.

Via het online contact formulier kun je op diverse manieren contact met ons opnemen.

Ons werkgebied bestaat voornamelijk uit Noord Holland Noord. Daarbuiten is uiteraard ook geen probleem. Hiervoor zullen wij alleen de extra reistijd en kilometers offeren/facturen. Dit gebeurt altijd in overleg.

Op al onze nieuwe producten zit de wettelijke garantie aan verbonden. Evenals onze diensten kun je ervan uit gaan dat deze deugdelijk worden uitgevoerd en aan je verwachtingen worden voldaan. Mochten er problemen zijn dan zorgen we altijd voor een passende oplossing of herstel.

Wij gaan altijd met de klant in overleg om de wensen te bespreken en te bekijken wat hier voor nodig is. Samen overleggen we de te gebruiken materialen en komen we samen tot een eindresultaat.

Onze slogan zegt het al. Wij doen meer…! Vaak komen projecten samen met onze diensten. Ben jij bijvoorbeeld een beginnende Dj dan kunnen we je voorzien van een mooie geluidsinstallatie op maat, bestickeren we je bus en kunnen we je studio thuis voorzien van nieuwe verlichting, veel stopcontacten en een uitbreiding van de groepenkast.

Je kunt op diverse manieren contact opnemen met ons via de contact pagina. Je doet een aanvraag en wij zullen binnen 24 uur contact met je opnemen. Na een goedgekeurde offerte plannen we een afspraak waar in de werkzaamheden naar alle tevredenheid zullen worden uitgevoerd.

Bij het huren van apparatuur krijgt u het product zodanig geleverd dat deze werkend gebruikt kan worden. Je kunt er altijd los nog extra’s bij huren. Ook kun je het halen/brengen of het plaatsen er van door ons laten verzorgen.

Ja, Wij hebben veel kennis in huis en hebben een leuk clubje mensen waarmee we samen werken. Hierdoor wordt de kennis op veel gebieden verbreed waardoor we veel kunnen leveren.

Wij denken graag met je mee en proberen samen tot een maatwerkoplossing te komen voor elke klus.

Iedereen kan bij ons terecht, particulier of zakelijk, groot of klein.

Je kunt niet alleen apparatuur bij ons huren maar deze kunnen we ook brengen, ophalen en op- en afbouwen.

Wij zijn geen groot bedrijf maar hebben een selectief en compleet assortiment aan apparatuur in diverse merken.

Bij verhuur leveren we altijd kwaliteit en weten we dat alles 100% werkt. Het komt nauwelijks voor dat er problemen zijn maar deze proberen we direct op te lossen. Wij hebben veel al eigen backup staan, zo niet dan huren wij dit in.

Ook voor deze markt kunnen wij apparatuur leveren. Beamers, schermen en audio installaties.

Bij ons kun je op de dag zelf nog reserveren maar raden aan om dit al vroegtijdig te doen ivm beschikbaarheid van de mensen en apparatuur. Sommige boekingen zijn al meer dan een jaar actief.

Wij doen voornamelijk de kleine evenementen maar kunnen zeker groter! Hiervoor gaan we graag in gesprek om te kijken wat we voor je kunnen betekenen. Wij werken veel samen met andere partijen waardoor we groter kunnen zijn.

Wij kunnen voorzien in nieuwe apparatuur en systemen, aanleg van netwerken, software en bieden daarnaast ondersteuning en support.

Naast het leveren van nieuwe systemen kunnen wij ook jouw computer klaar maken en de benodigde software installeren.

Niet alleen onderhoud aan de systemen is erg belangrijk voor een langere levensduur maar ook aan de software. Denk aan updates. Hier in kunnen wij je helpen.

Helaas komt dit veel voor en kan dit varieren van een slechte kabel tot iets in de configuratie. Veel van deze problemen kunnen wij zo oplossen.

Niet voor alle problemen hoeven we langs te komen. Vaak kunnen wij op afstand inloggen door middel van een klein programmaatje om snel ondersteuning te bieden.

Het maakt voor ons niet wie we kunnen helpen. Klein of groot, waar we kunnen zullen we dit doen.

Jazeker, we laten je niet zomaar iets aanschaffen waar je niks aan hebt of wat overbodig is. We luisteren en denken graag mee voor een passende oplossing.

Je kunt altijd kijken of er geen stroom is uitgevallen en of de schakelaars wel aan staan. Als dit het allemaal niet is kijken we graag met je mee wat er aan de hand is en proberen we het op te lossen.

Waar we je kunnen helpen doen we dat. Hier is geen contract voor nodig. Deze hebben we alleen bij grote projecten.

Dit hangt alles af van problemen en werkzaamheden. Het inschatten hier van kan vrijwel direct.

Wij voeren werkzaamheden uit in technische dienst, communicatie apparatuur, elektrotechniek, timmer- en schilderwerk, en alarm- en camerabeveiliging.

Dit varieert van het ophangen van een lampje, aanleg van elektra, verkoop en installatie van communicatie middelen alarm- en camerabeveiliging, storingen en onderhoud.

Wij kunnen voor zowel particulier als zakelijk ook kleine onderhouds werkzaamheden uitvoeren. Wij werken dan gewoon op uurtarief.

Dit hangt van een aantal facturen af van het project. Hoe groot en de duur van het project. Wij werken veel samen en hebben een hecht groepje maar uiteindelijk ben ik een klein bedrijf. Alle opties zijn uiteraard bespreekbaar en zijn eerlijk in ons kunnen.

Wij zijn sterk in het meedenken van oplossingen. Graag voeren wij werkzaamheden uit hoe jij dat wilt.

Wij vragen om bij een probleem met spoed telefonisch contact met ons op te nemen. Dan kunnen wij kijken ivm beschikbaarheid en haast van het probleem hoe wij dit kunnen oppakken.

Jazeker, naast adviseren en verkopen kunnen wij de systemen ook bij jou installeren.

Alle diensten kunnen zowel los van elkaar of samen afgenomen worden. Hierdoor zijn wij erg flexibel en pakken we alles in één keer aan.

Onze technische dienst werkt voor zowel particulieren als bedrijven.

Indien een regelmaat onderhoud nodig is dan kunnen hier afspraken voor worden gemaakt om dit periodiek terug te laten komen.

Wij kunnen ontwerpen, produceren en opleveren.

Wij ontwerpen niet alleen maar voeren ook de werkzaamheden zelf uit.

In principe werken wij met eigen folies waarmee wij plotten, Dit zijn vaak producten die wij kennen en weten dat deze goed en professioneel zijn. maar alles is bespreekbaar.

Wij kunnen plotten tot een maximale breedte van 60 cm. Vaak zijn logo’s en teksten in meerdere delen te maken waardoor het eindresultaat nog veel groter kan.

Jazeker, zo lang het stickers mogen zijn kunnen we van elk raam of gevelbord herkenbaar in beeld brengen.

Wij kunnen auto’s beletteren. Dit doen wij met professionele kleuren folie die gemiddeld zo’n 5 tot 10 jaar mee. Dit is sterk afhankelijk in hoe er mee wordt om gegaan (Wassen, weertype)

Het maakt voor ons niet uit of het om 1 product gaat of meerdere. Voor elke oplage kunnen wij een prijs maken.

Dit is afhankelijk van de opdracht. Gepersonaliseerde items kunnen we snel leveren, een auto gaat een traject aan vooraf van ontwerpen, meten en het produceren.

Werken jullie voor zowel particulieren als bedrijven? → Wij werken voor zowel particulieren als bedrijven.

Samen zullen wij een traject doorlopen voordat er geproduceerd wordt om er zeker van te zijn dat we 100% achter een project staan.